FAQ

Kto może wziąć udział w turniejach Beskidzka Plaża?

W turniejach może wziąć udział każda chętna osoba, niezależnie od wieku. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych.

Czy wymagane są badania lekarskie?

Nie wymagamy badań lekarskich, jednak każda osoba chcąca wziąć udział w turnieju Beskidzka Plaża musi podpisać oświadczenie o swoim stanie zdrowia, umożliwiającym udział w rozgrywkach sportowych.

Czy wymagana jest licencja zawodnicza WZPS lub PZPS?

Do wzięcia udziału w turnieju Beskidzkiej Plaży nie wymagamy licencji zawodniczej.

Ile kosztuje udział w turniejach Beskidzka Plaża?

Udział w turnieju kosztuje 40 zł za drużynę. W zamian zawodnicy dostają pakiet startowy (smycz + identyfikator, koszulki, woda mineralna)

Czy dostanę potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia?

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego wysyłamy wiadomość zwrotną. Lista uczestników publikowana jest na naszej stronie internetowej www.beskidzkaplaza.pl trzy dni przed danym turniejem, po godzinie 14:30.

Jakim systemem będzie toczyć się turniej?

Informacje o systemie rozgrywania turnieju poda Sędzia Główny przed rozpoczęciem pierwszego meczu. System turnieju zależny jest od ilości zgłoszonych drużyn oraz ilości boisk, na których toczyć się będzie rywalizacja.

Czy możemy zapisać się na turniej w dniu jego rozpoczęcia?

Zapisy na turniej przyjmujemy do trzech dni przed rozpoczęciem turnieju. Nie przyjmujemy zgłoszeń w dniu rozpoczęcia turnieju (chyba, że zgodę na przyjęcie zgłoszenia wyda Organizator).

Webmaster: TomRak

Theme: Anders Norén